Do końca tej promocji zostało: 

Matura 3x szybciej

Chcesz uczyć się 3 x szybciej, pamiętać dłużej i zdać maturę z łatwością?

Przygotowujesz się do matury, jednak

materiału jest bardzo dużo, a czas kurczy się nieubłaganie,

siadając do nauki, masz ogromne problemy z koncentracją,

czujesz frustrację, że mnóstwo czasu poświęcasz nauce, a efektów nie widać

słówka, pomimo wielokrotnego powtarzania, wylatują z Twojej głowy

Twój mózg jest tak oporny na wiedzę, że musisz zarywać nocki,

Jest na to rozwiązanie!

Ujawniam 12 prostych metod uczenia się, które zrewolucjonizują Twoją naukę, nie tylko przed egzaminem, ale już na zawsze.

Sposoby te wykorzystywane są przez wszystkie osoby, które uczą się szybko i zapamiętują z łatwością.

Dołącz do wyjątkowego programu, który zdradza sekrety uczenia się.

Poznaj opinię profesjonalistki

Nazywam się Agnieszka Drummer i jestem germanistką z ogromnym doświadczeniem. W mojej pracy nauczyciela często spotykam się z problemem, który wydaje się wspólny dla wielu moich uczniów — zapominanie słówek.

To frustrujące wyzwanie, z którym borykają się zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani kursanci. Zależy mi, by osoby po moich kursach miały jak najlepsze efekty, dlatego zaczęłam szukać skutecznych rozwiązań, które pomogłyby w zapamiętywaniu i utrwalaniu słownictwa. 

W ten sposób trafiłam na kursy technik szybkiego uczenia się prowadzone przez Martę Kaczmarek. Są rewolucyjne w kontekście nauki języka niemieckiego. Bazując na naturalnych predyspozycjach naszego umysłu, skupiają się na technikach pamięciowych, które znacząco ułatwiają zapamiętywanie i długotrwałe utrwalanie słówek oraz struktur gramatycznych.

Jako nauczyciel, widzę ogromną różnicę w postępach moich uczniów, którzy korzystają z technik pamięciowych. Są oni bardziej zmotywowani i osiągają lepsze wyniki w krótszym czasie. Dlatego z całego serca polecam kursy technik szybkiego uczenia się prowadzone przez Martę Kaczmarek każdemu, kto chce skrócić swoją naukę do maksimum.

Agnieszka Drummer, germanistka

A co o kursie mówią moi kursanci?

Kaja:

„Zapisałam się na kurs, żeby poznać jak szybciej i efektywniej się uczyć. Wszystkie techniki są fajne, ale najbardziej pomocne są dla mnie haki, ponieważ można nimi zapamiętywać wiele przydatnych rzeczy i przydają się do innych technik.
Bardzo podobało mi się, jak Pani opowiada i tłumaczy.
Z kursu jestem zadowolona. Gdybym miała je komuś polecić, powiedziałabym, że prowadzi go bardzo miła Pani i poznajemy tam wiele technik, które możemy wykorzystywać w nauce do szkoły”.

Julia:

„Zapisałam się na kurs, bo ciężko było mi się uczyć. Wszystkie zajęcia i poznane techniki są pomocne w nauce. Najbardziej pomocne są dla mnie haki, bo łatwo je było zapamiętać. I jeszcze Pani, która wszystko przedstawia, jest bardzo miła i dobrze uczy. Czy jestem zadowolona z uczestnictwa w kursie? Tak, BARDZO!!!”.

Ola:

„Na kurs zapisałam się, by lepiej zapamiętywać różne tematy związane z nauką, lekcjami.
Z poznanych i najbardziej przydatnych technik podobają mi się słowa klucze. Można porównywać je do jakichś skojarzeń, zabawnych i szybkich do zapamiętania.
Podobają mi się jeszcze zakładki osobiste, bo też są w nauce bardzo pomocne. Dużo nauczyłam się na tym kursie. Będę wszystkie techniki wprowadzać w praktykę, bo od kiedy zaczęłam przerabiać kurs, o wiele mniej czasu spędzam nad lekcjami”.

Antek:

„Na kurs zapisałem się, bo chciałem lepiej zapamiętywać i znaleźć dla siebie najlepszą technikę uczenia się. Najbardziej zapadły mi w pamięci trudne słowa i alfabet i na pewno zawsze już będę z nich korzystać. Jestem zadowolony z kursu. Materiał był przedstawiony w ciekawy i interesujący sposób. Polecam w 100%. Czas dobrze spędzony i bardzo owocny”.

Mateusz:

„O kursie powiedziała mi mama i ten sposób nauki jak tam poznałem bardzo mi się spodobał. Ze wszystkich technik najfajniejsze były haki, bo mogę łatwo zapamiętywać. Poznałem dużo fajnych metod nauki i jestem bardzo zadowolony z tego kursu. Teraz mam turbo pamięć 😉”.

Paulina:

„Kurs zaczęłam przerabiać, bo mama mnie zmusiła. Teraz jestem zadowolona, bo nauczyłam się wielu ciekawych technik do podniesienia swoich efektów w szkole. Do nauki korzystam z łańcuszków i haków”.

Jurek:

„Zapisałem się na kurs, ponieważ chciałem się lepiej uczyć. Najczęściej używam techniki łańcuszkowej, nie wiem w sumie czemu. Po prostu jest ciekawa. Z kursu jestem zadowolony.”

Zuzia:

„Mama kupiła ten kurs, bo miałam problem z nauką. Ze wszystkich technik najczęściej używam sieciowania, zakładek osobistych i haków, bo mi się najbardziej podobają i pomagają w nauce. Z kursu jestem zadowolona, bo otrzymałam pomoc w zapamiętywaniu. Teraz wiem jak się uczyć. Bardzo fajny ten kurs”.

Natalia:

„Mama zapisała mnie na ten kurs. Najczęściej uczę się metodą haków. Bardzo pomogły mi w nauce historii, którą trudno zapamiętywałam. Gdy poznałam haki zaczęłam dostawać nawet szóstki. Poza tym wszystko było fajne i jestem zadowolona z kursu. Poznałam nowe metody i  sposoby nauki”.

Amelka:

„Na kurs zapisałam się, ponieważ miałam problemy z uczeniem się. Kurs mi się podobał, a Pani Marta jest miła i ma poczucie humoru. Ze wszystkich technik najbardziej podobała mi się metoda skojarzeń i łańcuszków, ponieważ była bardzo łatwa i najbardziej pomocna. Zachęcam do dołączenia do kursu, ponieważ nauczycie się tam uczyć bardzo szybko”.

Ania:

„Zanim zaczęłam kurs, miałam problemy z nauką oraz przyswajaniem wiedzy. Podobały mi się wszystkie techniki, ale najbardziej haki, słowa klucze oraz zakładki osobiste. Cały kurs też mi się podobał. Bardzo miło spędziłam czas, a to, czego się nauczyłam, jest w szkole bardzo pomocne.
Czy jestem zadowolona z kursu? TAK!!!
Bardzo polecam wszystkim ten kurs. Dużo się tu dowiecie!”. 

Laura:

„Zapisałam się, aby nauczyć się lepiej zapamiętywać. Na kursie poznałam dużo technik uczenia się. Bardzo fajna jest metoda, która nazywa się „pokój rzymski”. Taka czytelna. Bardzo ułatwia mi naukę. Na kursie wszystko było fajne :-). Pani Marta dobrze tłumaczy i ciekawie uczy. Jestem zadowolona, że się zapisałam. Polecam Wam ten kurs, ponieważ dzięki niemu można zapamiętać wszystko 🙂”.

Gabrysia:

„Zapisałam się na kurs dla ułatwienia uczenia się. Najbardziej podobała mi się technika do zapamiętywania twarzy, bo miałam z tym wcześniej problem.
Bardzo podobała mi się forma krótkich lekcji i jestem zadowolona z udziału, bo teraz szybciej i łatwiej uczę się w szkole”. 

Antek:

„ Zacząłem przerabiać kurs, bo moja mama uznała, że to dobry pomysł. Okazał się bardzo fajny i dużo się nauczyłem. Najbardziej jestem zadowolony z techniki haków i łańcuszków, bo o wiele łatwiej mi się z nich uczy”.

Bartosz:

„Znalazłem się tu, by zdobyć wiedzę oraz nauczyć się technik szybkiego uczenia i zapamiętywania. Wszystkie poznane techniki były bardzo pomocne. Bardzo dobrze mi się pracowało, a kurs jest bardzo przydatny. O wiele łatwiej idzie mi teraz w szkole. Gdybyś też chciał się szybciej uczyć i mniej czasu spędzać nad książkami, polecam, kup ten kurs.”

Tymek:

„Chciałem nauczyć się technik szybkiego uczenia, żeby mniej czasu się uczyć. Najbardziej spodobała mi się metoda haków i pokoju rzymskiego, bo szybko mogę ją narysować i od razu wszystko pamiętam. Całe kurs były super. Krótkie filmiki, fajne ćwiczenia. Bardzo miła i fajna Pani prowadząca. Jeśli też chcecie przyspieszyć swoją naukę, to szczerze polecam ten kurs.”

Czy mój program jest dla Ciebie?

Jeśli chcesz poznać efektywne techniki zapamiętywania i wykorzystać metody uczenia się, które pomagają szybko i skutecznie zapamiętywać materiał – TAK,

✅ Zależy Ci na oszczędności czasu i by nauka stała się bardziej efektywna  – TAK,

✅ Chcesz zwiększyć pewność siebie i opanować materiał od perfekcji – TAK,

✅ Twoim celem jest wysoki wynik z egzaminu maturalnego, który pomoże Ci dostać się na wymarzone studia – TAK.

Co dla Ciebie przygotowałam?

Kurs "Turbodoładowanie na zapamiętywanie"

👉 Ten kurs to Twój klucz do szybkiej nauki

👉 Otrzymasz jasne zasady pracy z tekstem, dzięki którym nauczysz się szybkiego wyszukiwania z podręczników najważniejszych informacji.

👉 Wykorzystasz tę umiejętność również w pracy z innymi materiałami, z których się uczysz.

Proste sztuczki, które pokocha Twój mózg

👉 Poznasz prawa rządzące mózgiem oraz zapamiętywaniem, dzięki którym Twoja nauka stanie się szybsza i skuteczniejsza.

👉 Dowiesz się, w jaki sposób mózg tworzy wspomnienia i jak to wykorzystać do nauki

👉 Nauczysz się tworzyć w głowie obrazy, które wyglądają, jak naturalne wspomnienia.

👉 Dzięki temu z większą przyjemnością będziesz wracać do zapamiętanego materiału, tak jak z radością wracasz pamięcią do miłych przeżyć.

Historie warte Oskara

👉 Nauka tworzenia zabawnych historyjek, które będą wyświetlać się w Twojej głowie niczym ekscytujący film, uprzyjemni proces uczenia się.

👉 Za pomocą tej techniki będziesz w stanie zapamiętać dowolny materiał szkolny, który potrzebny Ci będzie na maturze. Od polskiego, angielskiego, na pozostałych przedmiotach kończąc.

Prosta technika, o której nie masz pojęcia.

👉 Stworzysz w głowie obrazy, które pozwolą Ci zapamiętywać rzeczy w kolejności i odtwarzać je na wyrywki. Technika działa tak, jak numerki w szatni. Wybierając dany numer, dokładnie będziesz wiedzieć, jaka informacja została z nim połączona. Skorzystasz z tego w trakcie nauki matematyki, fizyki i chemii, a także w trakcie uczenia się słówek i dat.

Ja Cię skądś znam

👉 Czy zdarza Ci się zapominać imiona nowo poznanych osób? To nie będzie już problem. Znając technikę na zapamiętywanie imion i nazwisk przestaniesz opisywać ludzi jako „ten chłopak w niebieskiej koszulce”.

👉 W szkole wykorzystasz tę wiedzę, zapamiętując autorów wierszy i lektur, bohaterów w nich występujących oraz imiona i nazwiska postaci historycznych.

Ach, ta historia!

👉 Dzięki technice na zapamiętywanie dat, gdy w środku nocy wyrwą Cię ze snu, bezbłędnie wyrecytujesz daty rozbiorów, wszystkich polskich powstań oraz innych, mniej popularnych wydarzeń. 😉

👉 Pamiętając o datach urodzin, sprawisz radość najbliższym.

Z wizytą u Nerona

👉 Dzięki technice pałacu rzymskiego nauczysz się zapamiętywać schematy i wykresy matematyczne, reakcje biochemiczne, rozmieszczenie elementów na mapie. Jeśli piszesz maturę z tych przedmiotów, Twoja edukacja wystrzeli jak z procy.

Jak uczą się poligloci

👉 Od trudno brzmiących słów do słówek z języków obcych tylko jeden krok. 

👉 Dowiesz się, jak z łatwością zdać maturę z języka obcego, a także zmienić się w poliglotę i władać co najmniej 5 językami.

Prosta technika, o której nie masz pojęcia.

👉 Stojąc przed wyzwaniem, by zapamiętać słowo imponderabilia, uznasz, że to bułka z masłem.

👉 Poznasz sprytny i niezawodny sposób zapamiętywania trudno brzmiących wyrazów.

Matura to 4 przedmioty:

Materiały, które dla Ciebie przygotowałam, połączone w całość znacząco przyspieszą zapamiętywanie:

Ale to jeszcze nie wszystko!

Wszystko, czego się nauczysz, wesprze Cię na dalszych etapach edukacji, a także w dorosłym życiu. Świat, w którym żyjemy, zmienia się w takim tempie, że każdy z nas będzie uczyć się już do końca życia.

Dla Ciebie będzie to prościzna.😎

Materiały przygotowane w postaci microlearningu – przerabianie lekcji wciągnie Cię niczym oglądanie TikToków.

Przygotowałam krótkie, łatwo przyswajalne lekcje, tak byś mógł je przerabiać w każdej wolnej chwili.

Zobaczysz, że z każdą zakończoną lekcją odczujesz przyjemność. Z chęcią będziesz wracać do przerabiania materiałów.

Materiały są skondensowane. Całą potrzebną do wystrzelenia Twojej nauki w kosmos wiedzę możesz przyswoić w jeden weekend.

Gamifikacja

Wewnątrz kursu znajdują się liczne niespodzianki – odznaki, tajne przejścia. To wszystko przypomina grę i pokazuje inne, przyjemne oblicze nauki. Coś, co Cię absolutnie zachwyci. Na własnej skórze zobaczysz, że nauka podana w odpowiedni sposób, może być naprawdę przyjemna.

W czym Ci to tak naprawdę pomoże?

Wyobraź sobie dzień, w którym uczysz się ekspresowo szybko.

Z łatwością przyswajasz duże partie materiału do egzaminów.

Z przyjemnością siadasz do nauki.

Nauka staje się dla Ciebie prawdziwą frajdą.

Zajmuje Ci 3 razy mniej czasu. Masz więcej czasu dla przyjaciół, znajomych, na relaks i rozwijanie własnych pasji, z których prawdopodobnie teraz, przy natłoku wiedzy do przyswojenia prawdopodobnie musisz rezygnować.

Z każdym dniem będziesz stawać się mądrym, bystrym, zdrowym i spełnionym młodym człowiekiem.

Dołączając do kursu, zadbasz o lepszy start w dorosłe życie.

Nie zmarnuj tej szansy.

Ucz się szybciej, przyjemniej i zdaj maturę na luzie - bez stresu, niepotrzebnych nerwów oraz poczucia, że nauka nie jest dla Ciebie.

Do czego zyskasz dostęp?

Kurs online Turbodoładowanie na zapamiętywanie

75 lekcji video

Cena regularna 1399 zł

Oszczędzasz 1202 zł

Cena specjalnie dla Ciebie 197 zł

Cena wzrośnie za

O mnie

Marta Kaczmarek

Od ponad 20 lat wspieram młodzież, dzieci i dorosłych i pokazuję, jak uczyć się co najmniej dwa razy szybciej oraz jak czytać co najmniej trzy razy szybciej. Mam za sobą ponad 10 000 godzin przeprowadzonych szkoleń. Spod moich skrzydeł wyfrunęło już ponad 3000 osób, które teraz podbijają świat.


Prowadzę Szkołę Demokratyczną, w której uczniowie uczą się za pomocą technik uczenia się, a moi synowie od 10 lat uczą się w trybie edukacji domowej i osiągają bardzo dobre wyniki.


Można powiedzieć, że o uczeniu się wiem wszystko od podszewki 🙂

 

💖 Moja pasja

Od lat fascynuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym. Interesują mnie wszelkie alternatywne sposoby nauczania, a także działanie ludzkiego mózgu. W tym, co robię, niesamowicie wspiera mnie wiedza wyniesiona ze studiów biologicznych oraz psychologiczno-pedagogicznych, a także dziesiątki szkoleń, w których uczestniczyłam.

 

💬 👥 Rozmowy, które mają znaczenie

Nieustannie się szkolę, a nowo zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z innymi. Nie ma dnia, żebym nie otrzymywała telefonów lub wiadomości z pytaniami o radę.

 

🤞 Obietnica

Dołączając na pokład kursu, który przygotowałam, trafiasz w miejsce, które wzniesie Twój  sposób uczenia się na wyższy level. 

Skip to content