SESJE INDYWIDUALNE

Pozwalają na opanowanie bardzo specjalistycznych technik uczenia się, które tworzone są z myślą o Tobie.
Ty przedstawiasz problem, my znajdujemy rozwiązanie szyte na miarę.

Klientka - studentka prawa

Klientka dostała się na wymarzone studia. Zgłosiła się do nas, szukając rozwiązania, które umożliwi jej jak najszybsze zapamiętywanie przerabianych na studiach zagadnień.

Po zapoznaniu się z rodzajem materiału, który klientka ma do opanowania, stworzyliśmy przejrzystą metodę. Bazuje ona na hakach, łańcuszkach, akronimach, metodzie sylabowej oraz metodzie do zapamiętywania trudnych wyrazów i języków obcych.
Wyniki z ostatniej sesji egzaminacyjnej wskazują, w jak znaczącym stopniu opracowana przez nas metoda wspiera proces nauczania klientki.

Klient - prywatny przedsiębiorca

Klient z branży IT podpisał duży kontakt z chińską spółką. Do nawiązania lepszej współpracy chce nauczyć się języka chińskiego, w którym chińskie pismo stanowi prawdziwe wyzwanie.

Szukając dla niego idealnego rozwiązania, połączyliśmy technikę do nauki języków obcych z łańcuszkami, hakami oraz specjalnie dla klienta opracowaną metodą zapamiętywania pisma chińskiego.
Zadowolony klient rozważa przeprowadzenie treningu wśród swojego zespołu.

Klientka - rozpoczynająca emeryturę

Klientka przechodzi właśnie na emeryturę i chce podjąć nowe wyzwanie, którym jest nauka tradingu. Potrzebuje wsparcia, by płynnie zagłębić się w wiedzę z zupełnie nowego obszaru.

Tym razem skorzystaliśmy z techniki na zapamiętywanie wzorów połączonej z pałacem pamięci, techniką na zapamiętywanie słów obcojęzycznych, technika łańcuszkową i stworzoną specjalnie na potrzeby klientki techniką do śledzenia algorytmów.
Klientka po wprowadzeniu opracowanej przez nas metody z zadowoleniem stwierdziła:
- Wreszcie to wszystko zaczyna być prostsze”.

Dla kogo?

Sesje indywidualne przeznaczone są dla każdego, kto szuka szybkich, idealnie dopasowanych sposobów uczenia się. Sposobów, które nie tylko pomagają zaoszczędzić czas, ale co najważniejsze są bardzo skuteczne

Klient - prywatny przedsiębiorca

  • trenerzy biegli w nauczaniu technik zapamiętywania dowolnego materiału
  • autorski program stworzony specjalnie dla Ciebie, napisany na podstawie dostarczonych materiałów

Oferta

Oferta sesji indywidualnych tworzona jest na miarę.
Przed przystąpieniem do pierwszego spotkania:

  • przysyłasz nam informacje o rodzaju materiału, z którym chcesz pracować
  • wykonujesz testy sprawdzające Twój dominujący styl pamięciowy oraz określające dominującą półkulę mózgową

Na podstawie przesłanych materiałów przedstawiamy dla Ciebie ofertę indywidualną zawierającą informację ile spotkań potrzeba, abyś osiągnął zamierzony efekt oraz na jakich technikach będziemy w trakcie nauki bazować.

Opracowanie przez nas oferty jest bezpłatne.

Przebieg sesji

Przed każdym spotkaniem dostajesz dostęp do materiałów video, w których omawiane są zasady korzystania z danej techniki.

Po zapoznaniu się z materiałem spotykasz się w pokoju video-konferencji Zoom z instruktorem, który wspiera Cię w procesie wprowadzania techniki w życie.

Rolą instruktora jest dawanie wskazówek dotyczących zasad zastosowania techniki (czasami trudno wszystkie je zapamiętać), ale przede wszystkim nakierowywanie Cię na szczegóły dopasowujące technikę do Twoich naturalnych preferencji uczenia się tak, aby była ona jak najszybsza oraz jak najbardziej skuteczna.

Koszt

Koszt sesji indywidualnej obejmującej godzinne spotkanie online oraz dostęp do materiałów video wynosi 199 zł.

 

[et_pb_wc_add_to_cart product="1805" _module_preset="default" fields_background_color="#585858" field_label_text_color="#93c83e" fields_text_align="center" fields_font_size="15px" custom_button="on" button_text_color="#93c83e" button_border_width="2px" body_text_color="#93c83e" global_colors_info="{}"][/et_pb_wc_add_to_cart]
Skip to content